Технічний нагляд | Узгодження з БТІ для законного перепланування.

НПК Киев-Проект - проектная организация

Register Login


 

Технічний нагляд, Узгодження з органами БТІ

технічний нагляд від компанії НПК Київ-ПроектЧому під час будівельно-ремонтних робіт потрібен технічний контроль? Тому що не найрозумніше рішення - довіряти будь-кому на слово. Заощадивши на наймання експертів, ви можете втратити набагато більше: фактично, одне із завдань нагляду - вберегти замовника від зайвих витрат, ведучи облік витрат закуповуваних матеріалів. Одна з багатьох - але аж ніяк не єдина.

уже часто стандартне планування не влаштовує нових власників не залежно від того це старий або новий будинок. Як правило, хочуть об'єднати кімнати, роблячи однокімнатну квартиру просторіше у вигляді студії, хтось ділить. На перший погляд може здатися, що знести перегородки і поставити нові дуже просто. Але, насправді це може бути безвідповідальним кроком, що поставить під загрозу життя близьких людей. Та й до того ж, за неузгоджену перепланування передбачена кримінальна відповідальність.

Найбільшу Послуги технічного нагляду в будівництві за доступними цінаминебезпеку несе руйнування несучих стін, що утримують вагу будинку. Але, не менш небезпечне і знесення перегородок, адже в такому випадку тяжкість лягає на перекриття підлоги. І, навіть якщо Ви захочете замінити перегородку гіпсокартонної, то і на таку стіну необхідно отримати дозвіл в органах БТІ після проведення експертизи.

Звертаючись в нашу студію інтер'єру, ми гарантуємо, що дизайн проект (Київ), буде виконано згідно всіх вимог згідно із законом з отриманням на це дозвільних документів та дотриманням всіх технічних норм.

 
Замовити прямо зараз

Заповніть форму нижче:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000, 096-953-5000, 095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.
Замовити безкоштовну консультацію

Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000
096-953-5000
095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.