Контроль якості - узгодження і технічний контроль

НПК Киев-Проект - проектная организация

Register Login


 

Узгодження і технічний контроль.

Послуги з узгодження перепланування

Що таке технічний контроль і чому він потрібен, хвилює багатьох клієнтів. Справа в тому, що під час такого контролю здійснюється нагляд за витратами, запобігаючи зайві і непотрібні, ведеться облік всіх витрат із закупівлі матеріалів. Все це допомагає виходячи з дизайн-проекту, домогтися максимального результату.

Рекомендується здійснювати технічний нагляд під час будівництва нерухомості будь-якої складності, і навіть при ремонті, в якому використовуються деякі види перепланування. Особа, що відповідає за технічний контроль, ще на етапі проекту інтер'єру та узгодження плану з клієнтом, зобов'язаний правильно оформити або допомогти в оформленні документів, зробити оцінку об'єкта, щоб переглянути складену кошторис обгрунтованості і відповідності реальній ціні.

замовте узгодження перепланувань квартир, будинків, котеджівПри будівництві технаглядом здійснюється контроль якості робіт, що проводилися і матеріали, що використовувалися, дотримання техніки безпеки, перевірка виконання вимог проектувальників та органів інспекції. Після того, як робота буде виконана, технічний нагляд підсумовує на правильність і збіг об'єкта нормам технічним.

Будь-які ремонтні роботи потрібно проводити під технічним наглядом, щоб повністю убезпечити Ваше житло і будинок служив, чи не підносячи неприємних наслідків.
Замовити прямо зараз

Заповніть форму нижче:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000, 096-953-5000, 095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.
Замовити безкоштовну консультацію

Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000
096-953-5000
095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.