Авторський нагляд для якості дизайну інтер'єру

НПК Киев-Проект - проектная организация

Register Login


 

Авторський нагляд для якості дизайну

Замовити авторський нагляд дизайн проекту в компанії НПК Київ-проект

Авторський нагляд необхідний для контролю здійснення дизайн-проекту, який розробляється дизайнером. Саме дизайнер особисто і контролює його виконання, тому виключаються будь-які неточності, що можуть бути допущені будівельною бригадою під час ремонту. Авторський нагляд також може дозволити клієнту заощадити на всіх етапах закупівлі будівельних матеріалів та інших предметів інтер'єру, оскільки дизайнер відмінно розбирається в ринку і розмірі бюджету.

Будь-дизайн проект буде виконаний ідеально, якщо він контролюється авторським наглядом. Справа в тому, що він здійснюється на повний період ремонтно-оздоблювальних робіт, контролюються всі дії на правильність застосування затвердженим раніше схемами і іншим специфікаціям. Крім цього, при необхідності і бажанням клієнта, в короткі терміни можна внести корективи в проект, при цьому уникнувши зайвих витрат часу і фінансів, а також збереженню загальної концепції і стильового вирішення всіх приміщень, в яких не будуть порушений зв'язок елементів і цілісність картини.

Авторський нагляд здійснюватися за допомогою планових відвідувань об'єкта, наприклад, пару раз в тиждень, або виїзду за необхідності для уточнення деталей, таких як: неможливість будівельниками самостійно вирішити проблеми. У будь-якому випадку дизайнером проводиться контроль і консультація будівельників, а також Низькі ціни на авторський нагляд дизайн інтерьерараз'ясненіе всіх тонкощів проекту у відповідності з усіма ескізами та кресленнями.
   
Низькі ціни на авторський нагляд дизайн інтер'єруЗавдяки авторського нагляду можна більш точно виконати ремонтно-будівельні роботи, досягаючи максимальної схожості з 3D-проектом, який показується клієнту перед початком робіт і узгоджується з ним остаточний варіант, проконтролювати на відповідність колірну гамму і матеріалів, що використовуються, а також правильну розстановку меблів і різних предметів декору.

 
Замовити прямо зараз

Заповніть форму нижче:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000, 096-953-5000, 095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.

Замовити безкоштовну консультацію

Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин.

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000
096-953-5000
095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.