Замовити дизайн проект в 3D-візуалізації

НПК Киев-Проект - проектная организация

Register Login


 

Замовити дизайн проект в 3D-візуалізації

Індивідуально дизайн проект в 3D візуалізаціїНе кожна дизайн-студія, яка якісно виконує свою роботу і проектує дизайн інтер'єру, може запропонувати послугу 3D-візуалізації проекту. Так як така послуга досі є інноваційною і може шокувати клієнта, якому буде запропоновано прогулятися по власній квартирі, щоб подивитися, як вона буде виглядати в реальності після виконаного ремонту.
Завдяки об'ємному графічному зображенню Ви зможете повністю оцінити проект власного приміщення (стиль, перепланування, колірні рішення, правильність інженерних систем і підбору меблів). Адже побачити краще, ніж уявляти собі за допомогою звичайного плану.

3D-візуалізація дизайн інтер'єру (Київ) залишить незабутні відчуття і допоможе зануритися в атмосферу власного приміщення. На екрані монітора всі Ваші мрії, які можуть бути втілені, оживають. Кожна картинка виглядає як жива і дуже реалістично, нагадуючи відеоролик. Який був знятий на професійну відеокамеру, дозволяючи Вам пересуватися по візуалізації в будь-яку сторону.

Суть 3D візуалізації

3D-візуалізація за доступною ціною від компанії НПК Київ-Проект3D-візуалізація дозволяє на етапі узгодження продемонструвати клієнту майбутній дизайн-проект і результати роботи підтримки і дизайнера, завдяки чому він може що-небудь підкоригувати або сказати свої зауваження, які в подальшому будуть вноситися в проект.
    
Звичайно, під час виконання робіт можуть виникнути деякі труднощі, включаючи і фінансові витрати, але завдяки 3D візуалізації Ви зможете максимально скорегувати і довести його до досконалості, щоб уникнути більшості проблем і наблизити бажаний результат до ідеалу.

 

 
Замовити прямо зараз

Заповніть форму нижче:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000, 096-953-5000, 095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.
Замовити безкоштовну консультацію

Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000
096-953-5000
095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.