Довіртеся професіоналам у виборі комплектації і реалізації проекту

НПК Киев-Проект - проектная организация

Register Login


 

Комплектація і реалізація проекту.

Втілюючи дизайн проект в життя вимагає наявність будівельних матеріалів, сантехнічного обладнання, освітлювальних і електроприладів, меблів, елементів декору і різних інших комплектуючих, які слід придбати. Звертаючись в нашу студію дизайну Вам не доведеться бігати по різних магазинах, вишукуючи найнеобхідніше, так як цим займаються наші фахівці, виходячи з генплану, фінансового бюджету і переваг клієнта. Це і називається ремонт «під ключ», коли замовник н турбується про всі дрібниці, а займається своїми справами.

Перевага співпраці з нашою студією полягає в тому, що ми візьмемо на себе всі зобов'язання від самого початку і до повного виконання замовлення. Адже якщо поставками меблів та інших предметів, монтажем інженерних систем і обладнання, ремонтом займаються різні компанії, Вам буде складно самому їх контролювати, що не виключає ймовірності, зневаги своїх зобов'язань і виллється в розкрадання, помилки, і неможливості знайти винуватця. Виконуючи роботу під ключ, ми даємо гарантію на якість і виключення форс-мажорних обставин.

 

Комплектація і реалізація проектів від компанії НПК Київ-Проект

 

Крім цього, є деякі дизайн-студії, які під час ремонту не встигли щось купити і довелося зупинити роботи, з нашого боку ніколи такого не трапляється, тому що злагоджена робота звий команди, а також заздалегідь підготовлений план, допомагає уникнути будь-яких простоїв.

На всі товари, які нами надаються, є гарантія, так як вибираються тільки найкращі матеріали та інші комплектуючі, які знаходяться в рамках бюджету проекту. Ми зможемо зробити навіть скромний і недорогий ремонт добротним.

 

 

Дизайн студія на базі НВК Київ-Проект 
Замовити прямо зараз

Заповніть форму нижче:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000, 096-953-5000, 095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.
Замовити безкоштовну консультацію

Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000
096-953-5000
095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.