Потрібен елітний дизайн інтер'єру квартир? НПК Київ-Проект

НПК Киев-Проект - проектная организация

Register Login


Розкішні елітні дизайни інтер'єрів від Київ-Проект.

елітний дизайн інтер'єру за доступною для Вас ціноюЕлітний дизайн інтер'єру - розкіш вашого будинку. Ми всі хочемо бачити свій будинок не тільки багато функціональним але і красивим. Що розуміється під терміном елітний дизайн інтер'єру квартир - це ексклюзивні проекти зроблені спеціально для вас і звичайно ж з огляду на ваші смаки і бажання.

Наші фахівці підберуть вам високоякісні матеріали з благородних порід дерев або міцного, надійного каменю. Ми звертаємо увагу на будь-які дрібниці в інтер'єрі, що б будинок був охайним і затишним. Кольори, фактури на ваш смак. За допомогою високо кваліфікованих фахівців ми спроектуємо велику вітальню, модну і функціональну кухню. Просторий і елітний кабінет, міні спортзал і звичайно ж санвузол для зручностей.

Меблі будь-якого, виду, кольору, фактури робимо на вашу особисту ескізу. Давайте уявимо вашу кухню з мармуру йди вітальню в якій буде висіти люстра з венеціанського скла. Ваш домашній спортзал буде оснащений
Замовляйте елітні дизайн проекти у компанії НПК Київ-Проектнаймоднішим обладнання для підтримки вашого здоров'я і фігури. Студія елітного дизайн інтер'єру порадує вас і вашу родину.

Елітний дизайн проект квартири завжди покаже статус в суспільстві. Тішитиме око і влаштує вас так і в щоденному житті. Дизайнери стежать за всіма новинками в світі модного архітектури. Ми намагаємося додержівать Європейські стандарти. Кредо нашої компанії - НА СОВІСТЬ. Фахівці нашої компанії чекають вас.
Замовити прямо зараз

Заповніть форму нижче:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000, 096-953-5000, 095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.
Замовити безкоштовну консультацію

Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин:

logo


або

Телефони:
(044) 338-6000
096-953-5000
095-754-6000

Час роботи офісу:
З понеділка по п'ятницю: 10:00 - 19:00
Субота, неділя - вихідні.