Послуги

Дизайн інтер'єрів на замовлення

Студія дизайну в Києві, працюємо по всій Україні

Ми створимо для вас авторський проект в унікальній стилістиці Studia Київ Проект, який реально втілити в життя. Від ідеї до реалізації - ми спеціалізуємося на проектуванні житлових і комерційних інтер'єрів та реалізації дизайн-проектів власними бригадами. Ми проектуємо і будуємо сучасні будинки, використовуючи передові технології.

Дизайн проект

Ми пропонуємо інтер'єр в унікальній стилістиці студії. Детальне опрацювання побажань до інтер'єру. Кілька планувань на вибір і консультації на кожному етапі проектування. Візуалізацію фотореалістичного якості, сферичну 3D-панораму простору і детальну робочу документацію зі специфікаціями по оздоблювальних матеріалів, меблів та декору.

Ремонт та обробка під ключ

Ми гарантуємо точне втілення проекту інтер'єру в життя. Інтер'єр вашої квартири або будинку буде виглядати так само, як на 3D-візуалізації. Здійснюємо ремонтні роботи високих стандартів якості власної будівельною компанією.

Будівництво

Ми проектуємо і будуємо сучасні будинки. Пропонуємо архітектуру і інтер'єр в унікальній стилістиці студії, розробку архітектурного рішення з урахуванням дизайну внутрішнього простору. Розробляємо повну інженерну документацію і будуємо будинок вашої мрії «під ключ». Багаторічний досвід і любов до своєї справи дозволяють нам надавати весь спектр послуг на найвищому рівні.

Авторський нагляд

Ми пропонуємо авторський нагляд, який гарантує точне втілення проекту в життя. Будь-який процес ремонтних і будівельних робіт вимагає постійного контролю і оперативного вирішення виникаючих питань.

Консультація та консалтинг

Ми зробимо виміри, оцінимо особливості приміщень, запропонуємо можливі варіанти планування простору, розміщення меблів. Дамо орієнтир по колірній гамі, професійним прийомам оформлення простору, меблів. Визначимо приблизний бюджет на дизайн-проект і його реалізацію. Здійснюємо кваліфіковану допомогу в підборі квартири на ринку елітної нерухомості. Якщо вас цікавлять комерційні приміщення, ми розкриємо секрети створення продає дизайну, правильного планування, допоможемо підібрати відповідне приміщення і адаптувати його під цілі вашого бізнесу.

Ми вам передзвонимо

Обговоріть проект з дизайнером студії

Ми вам передзвонимо

Обговоріть проект з дизайнером студії

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося протягом 5-10 хвилин в робочий час

Адреса
04080, Київ, Вулиця Вікентія Хвойки
буд. 21, оф. 622

ОГРН: 1089847094655
ИНН: 7810508613

Image

Години праці
пн-пт з 10:00 до 18:00
+38 (044) 338-6000, design@kievproekt.kiev.ua
консультація
+38 (096) 953-5000, partner@kievproekt.kiev.ua
з питань співробітництва

logo KievProekt

Адреса 04080, Київ
Вулиця Вікентія Хвойки
буд. 21, оф. 622

Години праці
пн-пт з 10:00 до 18:00
+38 (044) 338-6000
design@kievproekt.kiev.ua
консультація
+38 (096) 953-5000
partner@kievproekt.kiev.ua
з питань співробітництва